Blog fotograficzny

Anulka i Aleks o fotografii

Fotografia to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Choć czasem mamy wrażenie, że nawet miłość. Dlatego też zdecydowaliśmy się na prowadzenie bloga fotograficznego, który opowiada o naszej pracy oraz przemyśleniach jej temat.

Zobacz co nowego

Jesienna sesja plenerowa z psem na Dolnym Śląsku

Jesienna sesja plenerowa ma w sobie niesamowitą magię. To właśnie ta pora roku jest najbardziej fotogeniczna. Tym razem sesja z psem. Jak większość naszych sesji plenerowych, tę również wykonaliśmy na Dolnym Śląsku. Za tło robiła nam kolorowa jeszcze Bystrzyca...

Sesja dziecięca czarno-biała na Dolnym Śląsku

Fotografia dzieci to kolejna wymagająca dyscyplina twórcza. Tak samo i w tym przypadku poziom trudności jest wprost proporcjonalny do uroku pracy. Tym razem sesja dziecięca czarno-biała.

Debiut w fotografii koncertowej – Krzysztof Cugowski z zespołem mistrzów

Czy może być lepszy debiut w fotografii koncertowej niż występ idola? Od lat jesteśmy fanami, a nawet wyznawcami Budki Suflera. Dlatego też koncert Krzysztofa Cugowskiego to dla nas wyjątkowe wydarzenie.

Blog fotograficzny Anulki i Aleksa – wszystko o fotografii

O czym piszemy na naszym blogu fotograficznym?

W naszym przypadku fotografia nie ogranicza się jedynie do jednej kategorii. Jest to przede wszystkim nasza pasja. Dlatego też nie zawsze, gdy sięgamy po aparaty wiąże się to ze zleceniem komenrcyjnym. Wiele z naszych sesji ma charakter hobbystyczny, jest wyrazem naszej pasji. Mowa tu głównie o fotografii krajobrazu, natury czy architektury. Nasz blog fotograficzny opowiada o naszej pracy komercyjnej oraz o tej hobbystycznej części fotograficznej działalności.

Fotografia natury

W tym mniejscu przeczytasz o naszych wycieczkach, których celem jest robienie wspaniałych zdjęć krajobrazu i ogólnie pojętej natury.

Sesje rodzinne

Tutaj zdradzamy szczegóły naszej pracy, gdy wykonujemy fotografię rodzinną.

Fotografia niemowlęca

Jedna z naszych ulubionych dziedzin fotografii, której szczególami dzielimy się na blogu.

Fotografia ciążowa

Ma dla nas szczególny wymiar. Jest piękna, bo dokumentuje bardzo fascynujący proces, jakim jest powstawanie nowego życia.

Fotografia reportażowa

Reportaże z ciekawych wydarzeń to bardzo ekscytujący sposób na pracę czy wolny czas. Zdradzamy kulisy bycia fotoreporterem.

Podoba się Wam nasza twórczość?

To tylko skromna część naszego całego portfolio. Zachęcamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych. Regularnie publikujemy materiały z naszych sesji plenerowych, fotograficznych wycieczek i innych wydarzeń, które relacjonujemy.