Ceny sesji zdjęciowych

Ile kosztują sesje fotograficzne na dolnym śląsku?

Koszt zaangażowania fotografa jest zależny od typu zlecenia oraz miejsca jego wykonywania. Przedstawiamy Państwu ceny sesji zdjęciowych w bieżącym roku. Należy brać pod uwagę fakt, iż przedstawiony cennik fotograficzny jest dość elastyczny i w zależności od wielu czynników dana sesja zdjęciowa może być droższa.

Wybierz swój pakiet

Ceny sesji zdjęciowych w plenerze

fotograf w kotlinie kłodzkiej cennik sesji zdjęciowych

Szeroki zakres usług

Cennik fotografii kulinarnej

Fotografia kulinarna – za co płaci nasz klient?

Zanim zaprezentujemy tabelki cenowe, wyjaśnimy jaki typ usług świadczymy. Ma to kluczowe znaczenie w procesie wyceny. Fotografia kulinarna ma niejedno oblicze i bywa bardzo różnorodna. Dlatego też nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie „ile kosztują zdjęcia kulinarne?

Od samego początku naszej obecności w lokalu, aktywnie uczestniczymy w nie tylko w procesie fotograficznym, ale także w tym gastronomicznym.

Stylizacja potrawy

Nie jesteśmy kucharzami, choć doradzamy naszym klientom, w jaki sposób zaprezentować daną potrawę, aby jak najlepiej wyglądała na fotografii.

Właściwa kompozycja

Odpowiednie tło, światło, a także otoczenie składników i akcesoriów często odgrywa rolę niemniej istotną niż sama potrawa. Budują one nastrój i klimat fotografii.

Wysoka rozdzielczość

Na potrzeby najbardziej wymagających wydruków jesteśmy w stanie zaoferować zdjęcia kulinarne w natywnej rozdzielczosć 168 megapikseli. Jest to naturalny rozmiar pliku, bez „sztucznego” powiększania.

Kulinarna opowieść

Pojedyncze zdjecia to jedno. My natomiast lubimy tworzyć kulinarne opowieści. Samo zdjęcie pizzy, gdy jest gotowa pobudza apetyt. Jednak fotografie świeżo umytych składników, wyrobionego ciasta lub ten moment, gdy zaraz ma trafić do pieca. To wszystko tworzy spójną całość. Pobudza u widza nie tylko kubki smakowe.

fotografia  kulinarna wrocław cennik

Bezcenna pamiątka za niedużą cenę

Ceny fotografii zwierzęcej

fotograf w kotlinie kłodzkiej cennik sesji zdjęciowych psów i kotów

Ceny sesji pozostałych typów zwierząt (ptaki, gady…itp.) do uzgodnienia

Dla mediów, firm i organizacji

Fotografia reporterska

Jesteśmy otwarci na propozycje

Media, firmy lub inne organizacje chętne skorzystać z naszych usług serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu ustalenia warunów współpracy. Preferowana przez nas forma zatrudnienia to umowa o dzieło. Niestety nie wystawiamy faktury VAT.

fotografia reportażowa wrocław cena