fotografia reportażowa dolny śląsk

Fotografia reportażowa

W POSZUKIWANIU MOMENTU KLUCZOWEGO

 

Mimo, iż w Kotlinie Kłodzkiej panuje deficyt wielkich imprez kulturalnych, nie zamykamy się wyłącznie na nasz region. Oferujemy fotografię reportażową na całej powierzchni Dolnego Śląska. Szczególnie preferujemy fotografię koncertową oraz różnego rodzaju eventy uliczne.

 

Dokumentujemy to co ważne

Fotografia reportażowa

Emocje, moment decydujący, ulotność chwil. Fotografia reportażowa, choć piękna, to bardzo wymagająca dyscyplina. Zamiłowanie do fotografii ulicznej towarzyszy nam od dawna. Fotografowaliśmy już koncerty, zloty zabytkowych samochodów czy miejskie jarmarki.

Ta część naszej oferty skierowana jest głównie do mediów oraz instytucji, chcących nawiązać z nami współpracę. Oczywiście nie wykluczamy również możliwości wykonania reportażu na zlecenie podmiotów prywatnych.

Obszar naszego działania to Kotlina Kłodzka, w której mieszkamy oraz Wrocław, który często jest celem naszych fotograficznych podróży.

Fotografia koncertowa

Kochamy fotografować, uwielbiamy muzykę. Towarzyszy nam niezwykła radość, gdy mamy sposobność połączyć dwie nasze pasje, wykonując reportaż koncertowy. Staramy się robić to… koncertowo!

Wydarzenia miejskie

Z racji zamiłowania do fotografii ulicznej, nie są nam obce reportaże z takich wydarzeń jak duże jarmarki czy innego rodzaju dokumentacja życia miast.

Wydarzenia kulturalne

Kameralne koncerty, teatr pod gołym niebem czy inne wydarzenia kulturalne. W razie zapotrzebowania, podejmujemy rękawice. Jesteśmy w pełni gotowi do działania.

Marsze i demonstracje

Tutaj bijemy się w pierś i przyznajemy pokornie. Nie mieliśmy sposobności fotografować tego typu wydarzeń. Zawsze jest ten pierwszy raz. Niebawem nadejdzie.

Fotografia koncertowa - Krzysztof Cugowski
Fotografia reportażowa we wrocławiu
Fotoreportaż we Wrocławiu
Reportaż z Jarmarku we Wrocławiu
Reportaż ze zlotu samochodów w Bystrzycy Kłodzkiej
Fotografia reportażowa - Jacek Królik
Fotografia reportażowa z koncertu Krzysztofa Cugowskiego
Świąteczny Wrocław - fotografia reportażowa
Fotografia reportażowa z Jarmarku we Wrocławiu
Fotografia reporterska z Bystrzycy Kłodzkiej
Wrocławski latarnik na fotografii reportażowej
Fotografia uliczna reportaż
Jarmark we Wrocławiu reportaż
Fotografia reportażowa koncertowa
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów
Fotografia reportażowa Wrocław
Artystka uliczna na fotografii reportażowej we wrocławiu
Latarnik z wrocławia
Zlot Klasyków w Bystrzycy Kodzkiej
Europa na widelcu - fotografia reportażowa

Podoba się Wam nasza twórczość?

To tylko skromna część naszego całego portfolio. Zachęcamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych. Regularnie publikujemy materiały z naszych sesji plenerowych, fotograficznych wycieczek i innych wydarzeń, które relacjonujemy.