fotografia kulinarna wrocław

Fotografia kulinarna

ZDJĘCIA PEŁNE SMAKU

 

Jesteśmy smakoszami, dlatego też fotografia kulinarna to dla nas wyjątkowo przyjemna dziedzina twórcza. Za każdym razem, gdy podejmujemy się fotografowania jedzenia, staramy się odtworzyć na zdjęciach wrażenie, jakie zrobiła na nas dana potrawa. Dlatego też uważamy, że fotografujemy ze smakiem. Ważnym jest także fakt, iż nasze zdjęcia są w pełni naturalne. Oznacza to, iż nie stosujemy dziwnych sztuczek z klejem na gorąco czy olejem silnikowym. Wszystko, co znajdzie się w naszym kadrze jest w pełni jadalne. Nie marnujemy żywności.

 

Poczuj smak jedzenia na zdjęciach

Fotografia kulinarna

Ta dziedzina fotografii jest bezsprzecznie wymagająca. Dlaczego? Z tego względu, że Fotografia kulinarna nie wybacza najmniejszych błędów. Odpowiednie światło i kompozycja oraz  przede wszystkim jakość zdjęć. Obrazy, które przedstawiają żywność muszą wiernie oddawać kolor i detal.

W dobie coraz bardziej zaawansowanej fotografii mobilnej często stawia się na fotografie wykonane przy pomocy telefonu komórkowego. Oczywiście, że można wykonać piękne zdjęcia tymi urządzeniami. Wszystko jednak jest kwestią zastosowania oraz wymagań. W tej kategorii zastosowanie jest szerokie, a i wymagania są spore.

Jakie potrzeby klienta zatem zaspokoić może fotograf kulinarny? Z całą pewnością jest ich sporo. My głównie skupiamy się na czterech. Są to fotografie przeznaczone do mediów społecznościowych, zdjęcia potraw do menu, kompozycje przeznaczone do zastosowania w materiałachpoligraficznych i obrazy do wystroju wnętrza lokalu.

Social media

Bez wątpienia media społecznościowe niemal całkowicie zdomiowały naszą codzienność, wkradając się w jej rytuały. Dlatego też stały się tak istotnym kanałem sprzedażowym oraz marketingowym. Pobudź smak klienta w social media. Zdecydowanie przełoży się to na popularność Twojej marki.

Karta menu

Przede wszystkim Fotografia kulinarna ma też istotne znaczenie w kontekście karty menu.  To ze względu na fakt, że jest ona jedną z pierwszych rzeczy, jakie widzi klient po wejściu do lokalu. Zdecydowanie warto, by wzbudziła pozytywne emocje. Pierwsze wrażenie potrafi działać cuda.

Materiały reklamowe

Tylko zdjęcia najwyższej jakości zagwarantują odpowiedni wygląd materiałów reklamowych. Dlatego tak ważnym aspektem jest bezkompromisowa jakość.  Nie od dziś wiadomo, iż druk nie wybacza błędów. Mimo powszechnej cyfryzaji reklama „papierowa” wciąż jest bardzo istotna.

Wystrój lokalu

Piękne fotografie kulinarne wiszące na ścianach restauracji. To bez wątpienia pobudza wyobraźnię oraz buduje prestiż. Motywy związane ze składnikami ozdabiające wnętrze pizzerii. To tylko niektóre z koncepcji, które możemy zrealizować. Warto zadbać o doznania wizualne, podczas gdy klient czeka na swój posiłek.

fotograf kulinarny z wrocławia
zdjęcia kulinarne wrocław
fotografia kulinarna wrocław
fotograf kulinarny wrocław
fotografia kulinarna wrocław
fotograf kulinarny kotlina kłodzka
fotograf kulinarny kłodzko
fotograf jedzenia wrocław
fotografia kulinarna kłodzko
fotografia potraw dolny śląsk

Podoba się Wam nasza twórczość?

To tylko skromna część naszego całego portfolio. Zdecydowanie zachęcamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych. Regularnie publikujemy materiały z naszych sesji plenerowych, fotograficznych wycieczek i innych wydarzeń, które relacjonujemy.