fotografia zwierząt wrocław

Fotografia zwierząt

UWIECZNIJ MOMENTY ZE SWOIM PUPILEM

 

Fotografia zwierząt w ostatnim czasie zdecydowanie zyskuje na popularności. Nie tylko za sprawą mediów społecznościowych. Sesja z pupilem to także doskonała pamiątka. Fotografujemy nie tylko zwierzęta domowe. Jesteśmy gotowi wykonać także sesje zwierząt gospodarskich czy też ptactwa ozdobnego.

 

Pupil w kadrze, pamiątka na zawsze

Czym jest fotografia zwierząt?

Bez wątpienia dzisiejsze czasy są mocno… fotograficzne. Doszliśmy do momentu, w którym zwierzę może być znanym na całym świecie celebrytą. Wiele czworonogów czy ptaszków ma swoje konta w serwisach społecznościowych. Kadry z ich codziennego życia śledzą w sumie miliony ich fanów oraz przypadkowych  użytkowników.

Z tego właśnie powodu swój czas świetności ma fotografia zwierząt domowych czy też papug, kur ozdobnych oraz nawet gadów. Rzecz jasna prym wiedzie tutaj fotografia kotów oraz psów. Choć zwierzęta te są do siebie dość podobne, to sesje zdjęciowe w obu przypadkach bezsprzecznie się różnią. Koty fotografuje się trudniej ze względu na ich charakter i niezależność. Zdecydowanie większość takich sesji ma miejsce w domu, w którym kotek zamieszkuje. Pieski  fotografujemy w plenerze.

Zajmujemy się także fotografią zwierząt gospodarskich. W przeciwieństwie do psów i kotów, krowy czy konie raczej nie bywają celebrytami. Mimo wszystko z pewnością zapotrzebowanie na ich fotografię stale wzrasta.

Podobnie do innego rodzaju sesji, zwierzęta fotografujemy we Wrocławiu, Kotlinie Kłodzkiej oraz w innych regionach Dolnego Śląska.

Pies w plenerze

Fotografia psów w plenerze to idealny sposób na uwiecznienie swojego czworonoga w najbardziej realistyczny sposób. Dla właśicieli psów nie ma nic piękniejszego niż widok ich pupila pełnego radości i szalonych pomysłów. Zdecydowanie warto!

Kot domator

Ze względu na specyfikę zachowań tego zwierzęcia i fakt, iż domowym jest dosłownie, fotografia kotów odbywa się w ich domowym zaciszu. Ma ona charakter bardziej reportażowy niż sesyjny. Bez wątpienia sesja taka jest wyzwaniem zarówno dla faotografa jak i dla kota.

Zwierzęta gospodarskie

Zapotrzebowanie na fotografię zwierząt gospodarskich zdecydowanie wzrasta. Wielu rolników posiada swoje strony internetowe, na których tego typu ilustracje są koniecznością. Odbywają się także różne eventy oraz wystawy  tego typu zwierząt.

Ptaszki

Nie ważne czy są to gołębie, papugi, czy może drób ozdobny. Gdy tylko zachodzi potrzeba sfotografowania ptaków, jesteśmy w pełni gotowi do działania.

fotografia zwierząt wrocław
Fotografia zwierząt Wrocław
fotografia zwierząt dolny śląsk
fotografia kotów dolny ślask
fotografia psów
fotografia zwierząt gospodarskich na dolnym śląsku
Fotografia kotów Wrocław
psi fotograf wrocław
sesje zdjęciowe psów
fotografia zwierząt domowych we wrocławiu
zdjęcia kotów w domu
fotografia psów dolny śląsk
fotografia zwierząt wrocław
fotografia zwierząt gospodarskich
psi fotograf wrocław

Podoba się Wam nasza twórczość?

To tylko skromna część naszego całego portfolio. Zachęcamy do obserwowania nas i komentowania w mediach społecznościowych. Regularnie publikujemy materiały z naszych sesji plenerowych, fotograficznych wycieczek i innych wydarzeń, które relacjonujemy.